Chci doučování

Nabízíme doučování všech ročníků ZŠ, SŠ i gymnázií. Dále se můžete přihlásit na přípravu na přijímačky na víceleté gymnázium, střední školu nebo na vysokou školu. Další možností je příprava na reparát, která probíhá v letních měsících.

Zvolit spíše doučování INDIVIDUÁLNÍ nebo SKUPINOVÉ?

Individuální doučování je dražší, na druhou stranu je pozornost lektora věnována jen samotnému studentovi. Je vhodné například při intenzivní přípravě na přijímací zkoušky nebo na reparát.

Skupinové doučování je vhodné, pokud jsou např. dva nebo více žáků ve stejném ročníku a mají problém se stejným předmětem. Skupinové doučování doporučujeme při běžném dlouhodobém doučování přes školní rok. Skupinové doučování probíhá momentálně jen v Praze, případně online.

OSOBNĚ nebo ONLINE?

Osobní doučování probíhá převážně v Praze. Jeho výhodou je přímý kontakt lektora se studentem. Místo doučování je na domluvě lektora se studentem.

Online doučování může probíhat odkudkoli – pokud jste z města, kde nedoučujeme osobně, je pro vás online doučování ideální volbou. Výhodou je možnost online tabule a možnost procvičování na počítači.

Chci doučování

Jak to funguje?

Vyplníte nezávazný formulář

Vyplníte nezávazný formulář

Kontaktujeme vás telefonicky nebo emailem

Kontaktujeme vás telefonicky nebo emailem

Proběhne první hodina zdarma

Proběhne první hodina zdarma

Můžete se začít učit!

Můžete se začít učit!

Vyplňte formulář a my se vám ozveme!