Lektoři

Lektoři

 
Veronika

Veronika

Jmenuji se Nika, v Alekstudy doučuji od roku 2021 a mými předměty jsou angličtina a matematika. Studuji psychologii na univerzitě a mimo jiné učím jógu, z čehož je patrné, že ráda pracuji s lidmi a baví mě pomáhat. V mých hodinách je pro mě nejdůležitější přizpůsobit se Tvým individuálním potřebám a pochopit, jak pracuješ a přemýšlíš. Zakládám si na ochotě a kamarádském přístupu. Usiluji o to, abychom se na společné hodiny těšili všichni. V angličtině jsem získala certifikát FCE na úrovni C1 a podnikla mnoho cest do anglicky mluvících zemí. Matematiku učím ráda proto, že se na daný problém koukáme z více úhlů a pravidla si ukazujeme na konkrétních příkladech. Tak neváhej a přijď na lekci!

 

Hi everyone! / ¡Hola a todos! / Hallo zusammen! Já jsem Ondra, studuji v septimě na osmiletém gymnáziu a v AlekStudy doučuji angličtinu, španělštinu a němčinu. Jazyky jsou už odmalička moje velká vášeň, protože věřím, že dokážou člověku otevřít dveře do celého světa. Jazyků jsem se naučil několik, ale nejvíce zkušeností mám právě v němčině, angličtině a španělštině. Půl roku jsem žil v Německu a mám ÖSD certifikát na úrovni C1, ve španělštině jsem se umístil na prvním místě v celostátní konverzační soutěži a v angličtině jsem získal CAE certifikát na nejvyšší úrovni C2. Rád Ti pomůžu dohnat mezery ze školy, dostat se v jazycích na vyšší úroveň, nebo se připravit na jazykové zkoušky. Doučuji od úplných začátečníků až po pokročilé a doučko přizpůsobím na míru Tvým požadavkům a očekáváním. Těším se na první společnou hodinu! :)

Ondra

Ondra

 
Ondra

Ondra

Ahoj, jsem Ondra, mladý a nadšený MatFyzák. K mému oboru, fyzice, jsem inklinoval již od mala. S vědeckou prací jsem tak začal necelý měsíc před 17. narozeninami a reprezentoval jsem ČR v mezinárodních fyzikálních soutěžích. Věřím, že je důležité znalosti o fungování našeho světa sdílet se všemi, což mě vedlo k rozhodnutí doučovat. Výklad matiky a fyziky na školách totiž bývá suchý a neklade důraz na skutečné pochopení látky, ale pouze na získání správného výsledku. To pak vede ke zbytečným problémům, například neporozumění složitějších konceptů. Doučování tak vidím jako možnost napravení tohoto problému a doufám, že se mi podaří ostatním poodhalit krásy fyziky i matiky.

 

Ahoj, moje jméno je Ondra. Moje předměty jsou matematika, fyzika a chemie. Už od mala mě baví tyhle předměty a to proto, že pointa není v tom se něco bezhlavě naučit nazpaměť, ale v tom danou látku pochopit. Studuji na gymnáziu a absolvoval jsem spoustu různých soutěží a chci své zkušenosti podat dál, prohloubit znalosti jak sobě tak studentům, které doučuji. Také bych rád nabral nové zkušenosti které budu dále moct využít v praxi. V lekcích se snažím o nabuzení přátelského prostředí a toho aby studenti maximálně pochopili dané učivo, všechno bude přizpůsobeno tvému tempu a dosavadním znalostem, které společně posuneme minimálně o úroveň výš. Proto neváhej a budu se těšit na společné hodiny.

Ondra

Ondra

 
Martin

Martin

Mé jméno je Martin a studuji informatiku na ČVUT. Už od základní školy mi matematika šla, tak není překvapením, že mě i baví. Spoustu žákům přijde zbytečně těžká, tudíž jim rád zkusím danou problematiku příjemně a přátelsky vysvětlit trochu jinak než ve škole. Důraz kladu na přizpůsobení se tvým požadavkům a na to, abychom se oba na hodiny těšili.

 

Ahoj, jmenuji se Elizabeth a studuji 3. ročník na Anglicko-českém gymnáziu v Praze. Doučuji hlavně angličtinu pro začátečníky i pokročilé, pomáhám i s maturitou z angličtiny. Také doučuji matematiku na prvním stupni ZŠ. S doučováním již mám zkušenosti, jako dobrovolnice v Mezinárodní ceně vévody z Edinburghu. Miluji cestování a bez jazyků by to nešlo. Věřím, že bez angličtiny se naše a budoucí generace neobejdou.

Elizabeth

Elizabeth

 
Matěj

Matěj

Ahoj, jmenuji se Matěj je mi devatenáct let a jsem zde jako lektor zeměpisu a dějepisu, který i studuji na Filozofické fakultě. Pokud máš zájem nebude mi dělat potíž naučit tě i něco z literatury či češtiny. I díky škole, kterou nyní studuji vím, jak moc je ve výuce všeobecně důležitá diskuse, přátelský přístup, zpětná vazba a důraz na individualitu. Toto jsou body, od kterých celé své lekce odvíjím a plně se tak přizpůsobím tvé osobě a tvým libovolným požadavkům. Jsem velký extrovert, co má moc rád práci s lidmi, každý rok jezdím na čtyři tábory jako vedoucí a zároveň vypomáhám jako terénní pracovník v jedné neziskové organizaci, která pomáhá sociálně hendikepovaným dětem a mladistvým, zde jsem se právě poprvé setkal s doučováním, které zde provozuji stále. Jelikož jsem zvyklý pracovat a doučovat děti jakéhokoliv věku nedělá mi problém se plně přizpůsobit libovolnému stupni studia či i jakékoliv zkoušce (maturita, reparát, postupové zkoušky apod...) Ve všech předmětech, které zde zmiňuji jsem se snažil co nejvíce idealizovat ať už na mezinárodních olympiádách či při realizacích mezinárodních projektů Bude pro mě velikou ctí, pokud bychom se jakoukoliv formou setkali na mých předmětech

 

Ahoj jsem Niki, studentka gymnázia na Zatlance. Moc mě baví se učit jazyky a fascinují mě humanitní vědy. Miluju dívat se na věci jinak, nacházení nových řešení a hledání nových možností. Doučuji žáky základní školy (konkrétní předměty vlastivědu, dějepis, češtinu, angličtinu a fyziku) a snažím se si ke každému najít individuální cestu, protože každý se potřebuje učit jinak, ne? Já věřím, že ten perfektní způsob spolu najdeme a zjistíš, že i učení může být zábava!

Niki

Niki

 
Denisa

Denisa

Ahoj jmenuju se Denča, je mi 21 let a studují 3. rokem na Přírodovědecké fakultě UJEP v oboru Biologie a Anglický jazyk pro vzdělávání. Maturovala jsem z pajďáku, takže učení je má vášeň. Už mám něco odučeno a mým cílem je mít flexibilní přístup ke vzdělávání a najít v něm i nějakou zábavu a nejen vás mučit nudnými fakty. Nabízím jak doučování biologie a angličtiny pro ZŠ i SŠ, tak k přípravě k maturitě a přijímacím zkouškám. Popřípadě po domluvě můžu doučovat i pedagogiku pro SŠ. Tak doufám že se uvidíme!

 

Už od počátku studií na víceletém gymnáziu jsem se zajímal o přírodní vědy, především o chemii. Maturitní zkoušku jsem složil z obou doučovaných předmětů a vydal se do Prahy na Univerzitu Karlovu studovat biologii. Moderní biologie se svým důrazem na molekulární biologii a biochemii mne pohltila a byl jsem odhodlán pokračovat dále ve vědě. V průběhu magisterského a doktorského studia jsem neustále v kontaktu s aplikovanou biologií a chemií. Učím dvě praktická cvičení a pod mým vedením vznikly dvě diplomové práce. Mé pedagogické schopnosti jsou postaveny na zkušenostech z vedení dětských táborů (5 let) a turistického oddílu. Jako vedoucí jsme byli proškoleni absolventy pedagogických fakult. Dále v rámci postgraduálního studia učím již několik let dva praktické kurzy. Na různých platformách jsem doučoval více než 10 studentů s velmi pozitivní zpětnou vazbou od rodičů i studentů.

Marek

Marek